Moje pasje = ŚWIAT

Pracuję aby móc zwiedzać świat, odkrywać jego piękno i uczyć się tolerancji oraz szacunku dla ludzi i przyrody. Jestem zakochana w Afryce wschodniej, magicznych Hawajach oraz w Morzu Karaibskim. Moje podróże wiążą się przede wszystkim z obserwacją dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Fascynują mnie goryle górskie, które miałam przyjemność obserwować z kilku metrów na zboczach wulkanu w Ugandzie, afrykańskie koty: lwy, lamparty, gepardy, silne i bardzo mądre słonie, masywne nosorożce oraz zwierzęta morskie takie jak śpiewające humbaki, inteligentne orki, delfiny, a ostatnio nawet rekiny i płaszczki.

Afrykańska sawanna, wulkaniczne wyspy Maui i Oahu, Portoryko, Meksyk oraz Wyspy Dziewicze (na których czas się po prostu zatrzymał) mogłyby być moim domem. To właśnie w tych miejscach jestem w stanie się wyciszyć, zapomnieć o troskach i po prostu odpocząć.

Lubię pisać, stąd wiele pracy i wysiłku wkładam w przygotowywanie materiałów leksykalnych i gramatycznych do nauki języka angielskiego. Obecnie współpracuję z wydawnictwem Nowa Era, dla którego piszę różnego typu materiały dydaktyczne.

Kiedy podróżuję, dużą frajdę sprawia mi pisanie BLOGów i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami. (Zapraszam do zakładki BLOGI).

Dwie rzeczy które robię wyłącznie dla siebie i które przynoszą mi wiele satysfakcji to nauka języka hiszpańskiego oraz pływanie pod okiem najlepszego trenera Pana Tomka Lomania.


Kurs angielskiego Bytom. Angielski indywidualnie. Aleksandra Prochalska