Praca jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chodzi o handel i usługi to praca w Honolulu jest na wyciągniecie ręki. Informacje – ogłoszenia typu NOW HIRING, znajdują się na witrynach wielu sklepów, w hotelach i restauracjach.

Można startować na wiele stanowisk, również stanowiska managerskie. Należy oczywiście znać język, a najlepiej dwa. Szanse na pracę ma każdy. W sklepach i usługach pracują osoby młode oraz osoby grubo powyżej wieku średniego, powiedziałabym nawet osoby 65 lat i wzwyż.
Aby zachęcić potencjalnych pracowników, oferowanych jest wiele zachęt typu ubezpieczenia medyczne, które są tu bardzo drogie.

O dziwo, nawet panowie pracują w sklepach z bielizną i doradzają paniom np. jaki typ stanika lub majteczek wybrać, do tego ładnie układają i prezentują asortyment. Panowie również pracują w salonach kosmetycznych gdzie robią manicure i pedicure. Zawsze zatrzymujemy się przy szybie i podziwiamy jak panowie zręcznie malują i upiększają paznokcie japońskich turystek.

Jeśli już pisze o manicure i paznokciach to warto podkreślić, iż ceny manicure w Honolulu są takie same jak w Polsce, to jest 25 dolarów, ale do zabiegu dodawane są maseczki na dłonie, masaż dłoni i obsługa jak dla gwiazd z Hollywood.

image

One thought on “Praca jest na wyciągnięcie ręki.

  1. Hello there! I could have sworn I’ve been to this web site before but after browsing through many of the posts I realized it’s new to me.
    Nonetheless, I’m certainly happy I found it and I’ll be
    bookmarking it and checking back regularly!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *