Pani Bożena Jarnot – Konsul Honorowy RP w Honolulu

Pani Bożena Jarnot – Konsul Honorowy RP w Honolulu
http://www.hawaiipolonia.com/

Droga Pani Bożeno,

Jeszcze raz bardzo serdecznie chcielibyśmy Pani podziękować za zorganizowanie naszego bajkowego ślubu.

Hawaje oczarowały nas swoim pięknem już podczas pierwszej wizyty 18 miesięcy temu i od tego momentu marzyliśmy o skromnej ceremonii na przepięknej hawajskiej plaży, bez niezadowolonych i krytykujących gości weselnych, tylko my, ocean i promienie słońca. Marzyła nam się odrobina spokoju, brak stresu oraz zrozumienie. Pani nam to wszystko zagwarantowała.

Wrażenia z naszego ślubu są jeszcze bardzo świeże i wyraźne, ale wiemy, że to było „ONCE IN A LIFETIME EXPERIENCE”
Począwszy od pierwszego spotkania z Panią, wizyty w Department of Health, naszej ceremonii ślubnej i całej jej oprawy, po wszystkie prezenty, które otrzymaliśmy, Pana Kimo i przysięgę którą złożyliśmy w języku polskim oraz fantastyczną Panią Teresę – kobietę ANIOŁ – wszystko co nam Pani zaoferowała było po prostu PERFEKCYJNE i MAGICZNE.

W ten chyba najważniejszy dla nas dzień, z jednej strony byliśmy sami, bez naszych bliskich od których troszkę uciekliśmy, ale Pani oraz osoby z Panią współpracujące staliście się na moment naszą rodziną i w stu procentach wypełniliście ewentualną pustkę.

Szanowana Pani Bożeno, przepięknie się nami Pani zaopiekowała, obdarzyła nas Pani ciepłem, które rzadko otrzymujemy nawet od naszych bliskich, „zaraziła” nas Pani optymizmem oraz przelała na nas Pani sporą dawkę pozytywnej energii.

Bardzo Pani dziękujemy i mamy nadzieję, że zorganizuje Pani jeszcze tysiące tak perfekcyjnych ceremonii jak nasza.

Pozdrawiamy,
Ola i Marcin Stępień

IMG_4430 (2)

Pierwszy plan (kolorowa koszula i białe spodnie) to Pani Konsul, brązowa sukienka to Pani Teresa, a do tego niesamowity Kimo no i my.

IMG_4516